Zajazd i Restauracja Jamboł Łask - Kolumna

Restauracja Łask

Zajazd Jamboł jest położony nad malowniczą doliną rzeki Grabia. To idealne miejsce dla organizacji uroczystości i noclegu.

Tradycyjna polska kuchnia, komfortowo urządzone pokoje z łazienkami i elegancka sala balowa to wizytówka zajazdu. Duży taras skierowany w stronę doliny rzeki Grabia pozwala na organizację przyjęcia z grillem na świeżym powietrzu. Do dyspozycji Klientów zapewniamy duży, bezpłatny parking.

Zapewniamy miłą obsługę, niezapomniane wrażenia i doskonałe warunki.

 

Restauracja Jamboł to doskonałe miejsce na obiad dla całej rodziny. Przejeżdżając trasą nr 14 gdzie mogą Państwo zatrzymać się i zjeść pyszny domowy obiad. Gościmy stałych Klientów z całej okolicy zarówno w tygodniu jak i podczas weekendów. Na życzenie pakujemy obiady w naczynia jednorazowe – posiłek można zabrać ze sobą do domu.

Rodzinne obiady w Jambole to tradycyjny punkt tygodnia dla wielu rodzin.

 

Naszą specjalnością jest organizacja imprez okolicznościowych, w szczególności wesel. Organizujemy także komunie i imprezy okolicznościowe dla firm. Sala posiada przestronny taras z widokiem na piękne tereny rzeki Grabii.

 

Zachęcamy także do skorzystania z naszych pokoi gościnnych. Specjalne oferty dla firm przy rezerwacjach powyżej 2 noclegów dla pracowników. Warto więc pamiętać, że oferujemy nie tylko nocleg dla rodziny po przyjęciu weselnym, ale także noclegi dla pracowników.

Do dyspozycji gości udostępniamy bezpłatne WiFi w całym obiekcie.