Zajazd i Restauracja Jamboł Łask - Kolumna

Restauracja Łask

Zajazd Jamboł jest położony nad malowniczą doliną rzeki Grabia. To idealne miejsce dla organizacji uroczystości i noclegu.

Tradycyjna polska kuchnia, komfortowo urządzone pokoje z łazienkami i elegancka sala balowa to wizytówka zajazdu. Duży taras skierowany w stronę doliny rzeki Grabia pozwala na organizację przyjęcia z grillem na świeżym powietrzu. Do dyspozycji Klientów zapewniamy duży, bezpłatny parking.

Zapewniamy miłą obsługę, niezapomniane wrażenia i doskonałe warunki.

 

Restauracja Jamboł to doskonałe miejsce na obiad dla całej rodziny. Przejeżdżając trasą nr 14 gdzie mogą Państwo zatrzymać się i zjeść pyszny domowy obiad. Gościmy stałych Klientów z całej okolicy zarówno w tygodniu jak i podczas weekendów. Na życzenie pakujemy obiady w naczynia jednorazowe – posiłek można zabrać ze sobą do domu.

Rodzinne obiady w Jambole to tradycyjny punkt tygodnia dla wielu rodzin.

 

Naszą specjalnością jest organizacja imprez okolicznościowych, w szczególności wesel. Organizujemy także komunie i imprezy okolicznościowe dla firm. Sala posiada przestronny taras z widokiem na piękne tereny rzeki Grabii.

 

Zachęcamy także do skorzystania z naszych pokoi gościnnych. Specjalne oferty dla firm przy rezerwacjach noclegów dla pracowników. Warto więc pamiętać, że oferujemy nie tylko nocleg dla rodziny po przyjęciu weselnym, ale także noclegi dla pracowników.

Do dyspozycji gości udostępniamy bezpłatne WiFi w całym obiekcie.